Hotele

Specjalnie dla uczestników konferencji przygotowaliśmy miejsca hotelowe

Hotel Poleski ***Hotel Poleski*** (ul. Sandomierska 6, 30-301 Kraków), położony jest nad samym brzegiem Wisły, vis-à-vis Wzgórza Wawelskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha. Z okien hotelu i restauracji a przede wszystkim tarasu widokowego rozciąga się najpiękniejszy w Krakowie widok na Zamek Królewski na Wawelu.

Hotel jest urządzony w nowoczesnym stylu zapewniając wszelkie udogodnienia i usługi niezbędne do zagwarantowania udanego pobytu. Do dyspozycji Gości oddajemy 20 przestronnych, klimatyzowanych pokoi, zapewniających wysoki komfort wypoczynku

Na wyposażeniu każdego pokoju jest telewizor, ręcznie sterowana klimatyzacja, WiFi - bezprzewodowe łącze internetowe, telefon oraz minibar. Aranżacja pokoi zapewnia komfortowy pobyt w ciągu dnia i wygodny wypoczynek w nocy.

cena: 295 zł. pokój 1 osobowy, 365 zł. pokój 2 osobowy - w cenę wliczony jest podatek VAT oraz śniadanie.

B & B HotelsHotel B&B Kraków Centrum (Ul. Monte Cassino 1, 30-337 Kraków) zlokalizowany jest w centrum miasta, w pobliżu Centrum Kongresowego ICE i kilka minut spacerem od Zamku Królewskiego na Wawelu. Ten nowoczesny, niedawno otwarty hotel oferuje wygodne, klimatyzowane pokoje. Inspiracją dla twórców wystroju wnętrz był niepowtarzalny charakter Krakowa. Hotel B&B Kraków Centrum to doskonałe miejsce niezależnie od celu wizyty w Krakowie.

W hotelu można oglądać przynajmniej 20 kanałów telewizyjnych w różnych językach, w tym programy TV satelitarnej – wszystko to jest wliczone w cenę noclegu. Oferowany jest darmowy bezprzewodowy dostęp do Internetu w recepcji oraz we wszystkich pokojach.

Hotel oferuje miejsca na podziemnych lub naziemnych parkingach w atrakcyjnej cenie.

cena: 325 zł. pokój 1 osobowy - w cenę wliczony jest podatek VAT oraz śniadanie.Rezerwacjami hotelowymi zajmuje się Pani Katarzyna Kolanowska tel. 514 136 679
email: k.kolanowska@artsart.pl